Puchar Husqvarny w cross country

Myślenicki Klub Motorowy zaprasza na II eliminację Pucharu Polski Południowej Cross Country 2015, a zarazem na pierwszą tego typu imprezę organizowaną na terenie Gminy Myślenice.!!!! Zawody odbędą się 3 maja 2015 roku w Krzyszkowicach – na nowej, ciekawej i widowiskowej trasie zlokalizowanej na terenie wyrobiska gliny byłej cegielni. Miejsce zawodów organizator zawdzięcza uprzejmości Urzędu Miasta i Gminy Myślenice. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8.00. W pierwszej kolejności – do 9.15 zapisy zawodników startujących quadami (start tej grupy będzie miał miejsce o godz. 10:00). Klasyfikacja quadów przeprowadzona zostanie osobno dla 2T i 4T O godzinie 12.00 nastąpi start klas Junior, S1, o 12.30 start klasy: Junior 85, o godzinie 14.00 start klas: S2, Master, Master + (pow. 50 lat). Zawodnicy z licencjami wystartują na 15 minut przed startem poszczególnych klas (zapraszamy zawodników na obowiązkowe kółko zapoznawcze). Czas trwania biegu wynosi 1,5 godziny (za wyjątkiem Junior 85 – 1 godzina). O godzinie 17.00 organizator przewiduje zakończenie rajdu i rozdanie nagród.

Zachęcamy do zapisów przez stronę www.wynikizawodow.pl, pozwoli to uniknąć kolejek przed biurem zawodów i obniży koszty uczestnictwa. Zapraszamy wszystkich posiadaczy motocykli sportowych, gwarantujemy miłą zabawę, sportową rywalizację jak również zapewniamy że trasa jest przejezdna dla każdego kto tylko czuje żyłkę sportową.

Zawody zostały objęte patronatem  Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice – Pana Macieja Ostrowskiego. Organizator zapewnia wartościowe nagrody ufundowane przez sponsorów oraz dyplomy dla wszystkich uczestników. Nie zabraknie widowiskowych i emocjonujących zmagań sportowych i sporej dawki adrenaliny! Szykujcie swoje konie mechaniczne!

Serdecznie zapraszamy również kibiców i fanów sportów motorowych. Ukształtowanie terenu sprzyja obserwacji tego sportowego widowiska z różnych miejsc, w szerokiej perspektywie.

Miejsce zawodów : Krzyszkowice k/ Myślenic N 49 52’ 15’’  ( 49,87073), E 19 56’15’’ (19,93676)

Foto: Maciej Hołuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *