Partnerzy

Gala „Działaj lokalnie” w „Domu Greckim”

Już w najbliższy piątek 10 lutego br. o godzinie 17:00 zapraszamy do Domu Greckiego w Myślenicach (ul. J. Sobieskiego 3) na oficjalne otwarcie Internetowej Galerii Artystów w ramach projektu Kalejdoskop Partnerstwa programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności – Partnerstwa PAFW.

W trakcie wydarzenia odbędzie się także kolejna edycja Gali Działaj Lokalnie. W czasie imprezy zaprezentowane zostaną inicjatywy zrealizowane w ramach Programu Działaj Lokalnie IX edycja 2016 oraz ich pomysłodawcy. Przedstawimy również filmy nadesłane na konkurs „Opowiedz…”, które powstały w efekcie realizacji tegorocznych projektów. Na gali wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia dla najlepszych inicjatyw.

W ubiegłym roku na realizację 13 projektów na terenie powiatu myślenickiego przekazano 55 tysięcy zł. W ramach Programu „Działaj Lokalnie”, kolejnych około 50 000 przekazano w ramach FIO Małopolska Lokalnie. Serdeczne podziękowania za współpracę w ramach  IX edycja 2016 Działaj Lokalnie: Gminie Dobczyce, Wiśniowa oraz Tokarnia, lokalnym mediom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *