Partnerzy

Bądźmy na rynku wszyscy w Dniu Zdrowia

9 czerwca o godzinie 10 na myślenickim rynku ruszy Dzień Zdrowia. Głównymi organizatorami imprezy są: starostwo powiatowe w Myślenicach oraz Fundacja Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS. Lista współorganizatorów jest bardzo długa, ale ze względu na charakter przedsięwzięcia warta przytoczenia: Urząd Miasta i Gminy Myślenice, Urząd Gminy w Raciechowicach , Gmina Wiśniowa, Gmina Dobczyce, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju i Wsparcia Społecznego „Busola”, Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Myślenicach, Bądźmy Razem – Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej, ZPO w Lipniku – Związek Harcerstwa Polskiego, Fundacja Radosne Dziecko w Stróży, Myślenicki Klub Fantastyki, LGD Turystyczna Podkowa, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Trzemeśni, Zakopiańskie Stowarzyszenie Kultury i Rekreacji, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, Poradnia Leczenia Uzależnień, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Bohaterów Monte Casino w Lubniu, Uczniowski Klub Sportowy „Dobczyce”, Gimnazjum w Tokarni, Szkoła Podstawowa w Krzczonowie, OSP Raciechowice, OSP Myślenice Śródmieście, OSP Glichów.

Bardzo długa jest także lista wydarzeń do jakich pomiędzy godzinami10, a17.50 dojdzie na płycie myślenickiego rynku. I tę listę, z tych samych powodów, co listę współorganizatorów imprezy warto przytoczyć w całości:

10.00   Otwarcie Dnia Zdrowia, 10.15  

Występ Orkiestry Dętej OSP Tokarnia,

10.30 Pokaz tańców standardowych – Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Myślenice

11.25   Nauka aerobiku

11.40   Pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu Szkoły Młodych Ratowników

12.00   Występ – taniec Irlandzki Zespołu Comhlan

12.15   Występ grupy z przedszkola „EUREKA”

12.45   Występ podopiecznych Oddziału Wsparcia dla Dorosłych „Magiczny Dom” PSOUU

13.00   Chór Magdaleny Starzec

14.15   Spektakl „Sąd nad papierosem”

14.45   Występ cheerliderski „Dance Montana Krzczonów”

14.50   Występ cheerlederski Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Myślenice

15.05   Przywitanie i przedstawienie Gości z Danii przez gospodarzy Dnia Zdrowia

15.35   Występ „Michaela Jacksona” z Wiśniowej

16.00  Koncert Dnia Zdrowia – Elvis Presley (cover)

17.15   Nagrodzenie laureatów konkursów

17.20   Maraton Zumba ze Szkołą Tańca „SAMBA”

17.50   Zakończenie Powiatowego Dnia Zdrowia

Wśród darczyńców Dnia Zdrowia znaleźli się: Laboratorium medyczne – Diagnostyka, SERVIER Polska, APIPOL, AXEL, Księgarnia Pod Arkadami, Tymbark, Sport Plus, Serce Sercu, Negra Sport, Hurtownia Familia „Wędzonka”, Złoty Kłos, Bahlsen, Spółdzielnia Ogrodnicza „GRODZISKO”, Sawiccy J.R.D. Pracownia Cukiernicza „Brokers” S.C. Hurtownia Warzyw i Owoców Stanisław i Piotr Świerczyńscy, PUB „Przystań”.

Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu, których w tym dniu nie powinno zabraknąć na rynku w Myślenicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *