Partnerzy

Siatkarki SMS Dalin Myślenice wygrały ligowy mecz

Grające w III lidze siatkarki Stowarzyszenia Miłośników Siatkówki Dalin Myślenice pokonały we własnej hali drużynę CKiS Maraton Krzeszowice 3-1 w setach: 25-14, 19-25, 25-19, 25-18.

W pierwszym secie dalinianki dosłownie zmiotły rywalki z parkietu dominując w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Niestety w drugim secie, przed czym przestrzegał szkoleniowiec Dalinu Jerzy Bicz, przyjezdne zagrały znacznie śmielej i lepiej skoncentrowane czego efektem była przegrana gospodyń do 19. Na szczęście w dwóch kolejnych setach podopieczne trenera Bicza zagrały znowu na wyższym poziomie od rywalek i wygrały obie partie, a tym samym cały mecz, choć w secie czwartym drużyna z Krzeszowic prowadziła już 10-5.

Dalin zagrał w tym meczu w następującym składzie: Góralik, Monika Gablankowska, Iszczuk, Skóra, Drewienkiewicz, Kędziora, Aleksandra Kozak (libero) oraz Sraga i Wincenciak.

Na zdjęciu: Jedna z akcji meczu, blokują Aleksandra Drewienkiewicz i Monika Gablankowska. Foto: Maciej Hołuj