Partnerzy

Noworoczne Sedno

Zawsze jest tak, że nowy rok to w naszym życiu nowe plany i wyzwania. Jak jednak podejmować te ostatnie, skoro los chce inaczej? Wspaniała narciarka, biegaczka z Osieczan Sylwia Jaśkowiec ma pecha. Czerwcowa kontuzja wyeliminowała ją z rywalizacji w tym sezonie. Zawodniczka nie traci jednak nadziei na lepsze jutro i ani myśli rezygnować z kontynuowania swojej wspaniałej kariery. O problemach Sylwii i walce z kontuzją przeczytacie Państwo obok w naszym czołówkowym wywiadzie.

Ze sportowcem, ale reprezentującym diametralnie inną od biegów narciarskich dyscyplinę sportu rozmawiamy także na stronach 8 i 9. Dla Bogdana Czyżyckiego tenis stołowy jest całym życiem. Przy stołach ping – pongowych nasz rozmówca spędził prawie 40 lat. Jest co wspominać i o czym opowiadać. Tą wiedzą zawodnik dzieli się z Czytelnikami Sedna. Warto przeczytać.

Uzupełnieniem tematyki sportowej jest tekst na stronie 16 poświęcony młodemu, utalentowanemu tenisiście ziemnemu Adamowi Ambrożemu. Młodzieniec gra i trenuje w USA, ale nie wyrzeka się polskich korzeni (tata Adama jest rodowitym myśleniczaninem) i w przyszłości chce grać dla Polski.

I jeszcze jedna rozmowa, tym razem nie ze sportowcem, ale z radnym. Robert Pitala, radny Rady Miejskiej Myślenic opowiada o tym, jak wspólnie z kolegami klubowymi walczy z wysokimi cenami wody obowiązującymi na terenie gminy Myślenice i co z tej walki wynika.

Mamy nadzieję, że weszliście Państwo w nowy rok z nowymi postanowieniami i że wśród nich nie zabraknie miejsca dla naszej gazety. Zatem tradycyjnie prosimy: czytajcie nas i bądźcie z nami znowu za miesiąc.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *