Partnerzy

Końcówka sezonu kolarzy „Uklejna” Myślenice

Dobiega końca sezonu kolarski dla kolarzy szosowych. Reprezentanci Myślenickiego TKKF Uklejna zajęli w ostatnich wyścigach czołowe miejsca. Jeszcze we wrześniu odbył się wyścig „Heboj na Przehybę” ze startu wspólnego, 12,5km pod górę. Tam w czteroosobowym składzie: Jarosław Czerwień, Tomasz Matoga, Tomasz Kołodziejczyk i Bolesław Kasperek drużyna z Myślenic zajęła 1 miejsce drużynowo. Z kolei w Suszcu odbył się finał klasyfikacji nizinnej Road Maratonu, w którym na starcie stawiła się dwójka z Myślenic. Profil trasy był dość płaski, gdyż średnia prędkość wyniosła prawie 42km/godz. Tomasz Tyrawa zajął 19 miejsce w kategorii open i 11 m. w kategorii B natomiast Tomasz Matoga był 28 w open i 4 w kategorii A. Pod koniec września rozegrano ostatni – IV etap Podhale Tour – jazdę indywidualną na czas na dystansie 26 km w Spytkowicach. Najlepiej spisał się Tomasz Matoga stając na najbiższym podium w kat. M2 i 18 m. w open. W klasyfikacji generalnej po czterech etapach Drużynowo TKKF UKLEJNA Myślenice zajęła 4 miejsce. Natomiast indywidualnie: open – 13 m. Jarosław Czerwień oraz 3 m. w kat. M2, open 14 m. Tomasz Matoga oraz 4 m. w kat. M2, open 16 m. Bolesław Kasperek oraz 7 m. w kat. M3, Jan Pilch 6 m. w kat. M5.