Partnerzy

Izba proponuje

Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej zaprasza do udziału w dwóch szkoleniach: dla mikro i małych przedsiębiorstw w temacie „Ekspert do spraw innowacji” oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenie „Ekspert do spraw innowacji” realizowane jest przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego (MARR) i skierowane pod adresem przedsiębiorców i pracodawców prowadzących małe firmy na terenie Małopolski. Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia związane z innowacjami technologicznymi, organizacyjnymi, procesowymi i marketingowymi. Mowa będzie o tym m.in. jak wprowadzać na rynek nowy produkt, jak rozszerzać swoją działalność, gdzie szukać środków na finansowanie innowacyjnych pomysłów i jak radzić sobie ze stresem w pracy. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnym cyklu szkoleń odbywających się w Myślenicach mogą zgłaszać się do siedziby MARG Sp. z o.o. ul. Rynek 8/9, 32-400 Myślenice, tel. 12 274-43-43.

Drugie ze szkoleń poświęcone będzie pierwszej pomocy przedmedycznej. Jego organizatorem jest bezpośrednio Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej. Szkolenie będzie prowadzone przez profesjonalnych ratowników medycznych zgodnie z wymogami Kodeksu Pracy oraz wszelkimi wytycznymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Czas trwania szkolenia to 8 godzin, a jego ukończenie gwarantuje uzyskanie stosownego certyfikatu. Powyższy certyfikat upoważniał będzie pracodawcę do wyznaczenia pracownika swojej firmy odpowiedzialnego za udzielanie pierwszej pomocy zgodnie z przepisami KP. Dla członków IGZM posiadających opłacone składki szkolenie jest bezpłatne, natomiast dla pozostałych członków IGZM nie posiadających opłaconych składek cena takiego szkolenia wynosi 120 zł od osoby. Zainteresowanych szkoleniem Izba prosi o kontakt z swoim biurem pod numerem telefonu 12/3127310 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, lub na adres email biuro@igzm.pl. Biuro IGZM będzie kontaktować się z zainteresowanymi w celu ustalenia szczegółów szkolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *