Integracyjnie po raz piętnasty!

Po raz piętnasty, jubileuszowy, odbyły się na myślenickim Zarabiu przy lokalu gastronomicznym „Banderoza” Myślenickie Spotkania Integracyjne A.D. 2014. Tradycyjnie zostały zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Starostwo Myślenickie.

W spotkaniu udział wzięli mieszkańcy DPS-ów w: Trzemeśni, Pcimiu i Harbutowicach, Środowiskowych Domów Samopomocy w Lubniu i w Sułkowicach, członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Krzczonowie (gmina Tokarnia) oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Myślenicach, Dobczycach i Harbutowicach. Było mnóstwo dobrej zabawy, występy teatrzyku, piosenki i tańce. Uczestnicy spotkania mogli także pojeździć na hucułach, odbyć przejażdżki qudem i samochodami terenowymi, skorzystać ze ściany wspinaczkowej, spróbować swoich sił w grze w petanque i posilić się kiełbaską z grilla. W organizację spotkania włączyli się: Rodzina Państwa Żądłów (właściciele „Banderozy”), Szkoła Jazdy Konnej „Hucuł” Kazimierza Gurbisza, OSP Pcim, Myślenicki Klub Fantastyki, Klub „Motosport” Myślenice, firma „Mart” s.c., Państwo Tomalowie oraz Maltańska Służba Medyczna w Myślenicach. Relację i fotoreportaż ze spotkania znajdziecie Państwo w „papierowym” wydaniu „Sedna” (numer lipcowy).

Na zdjęciu: na scenie grupa reprezentująca Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Krzczonowie. Foto: Maciej Hołuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *