Partnerzy

Integracyjnie po raz piętnasty!

Po raz piętnasty, jubileuszowy, odbyły się na myślenickim Zarabiu przy lokalu gastronomicznym „Banderoza” Myślenickie Spotkania Integracyjne A.D. 2014. Tradycyjnie zostały zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Starostwo Myślenickie.

W spotkaniu udział wzięli mieszkańcy DPS-ów w: Trzemeśni, Pcimiu i Harbutowicach, Środowiskowych Domów Samopomocy w Lubniu i w Sułkowicach, członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Krzczonowie (gmina Tokarnia) oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Myślenicach, Dobczycach i Harbutowicach. Było mnóstwo dobrej zabawy, występy teatrzyku, piosenki i tańce. Uczestnicy spotkania mogli także pojeździć na hucułach, odbyć przejażdżki qudem i samochodami terenowymi, skorzystać ze ściany wspinaczkowej, spróbować swoich sił w grze w petanque i posilić się kiełbaską z grilla. W organizację spotkania włączyli się: Rodzina Państwa Żądłów (właściciele „Banderozy”), Szkoła Jazdy Konnej „Hucuł” Kazimierza Gurbisza, OSP Pcim, Myślenicki Klub Fantastyki, Klub „Motosport” Myślenice, firma „Mart” s.c., Państwo Tomalowie oraz Maltańska Służba Medyczna w Myślenicach. Relację i fotoreportaż ze spotkania znajdziecie Państwo w „papierowym” wydaniu „Sedna” (numer lipcowy).

Na zdjęciu: na scenie grupa reprezentująca Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Krzczonowie. Foto: Maciej Hołuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *