Partnerzy

II liga obroniona!

Czternastoma „małymi” punktami siatkarki myślenickiego Dalinu pokonały w dwumeczu zespół TKS Tychy i obroniły miejsce w szeregach drugiej ligi na kolejny sezon. Sobotnie spotkanie rewanżowe w Tychach wygrały gospodynie w stosunku 3-1 w setach: 25-16, 25-16, 19-25, 25-20. Trener Jerzy Bicz skorzystał w Tychach z ośmiu siatkarek. W podstawowej szóstce na parkiet wyszły: Monika Gablankowska, Szlachetka, Szewczyk, Drewienkiewicz, Filipek, Prośniak, Woźniczka – Mleczek (libero), na zmiany wchodziła Kłosińska. Pierwsze dwa sety padły łatwym łupem gospodyń i wydawało się, że Dalin zakończy sezon spadkiem do III ligi, na szczęście myśleniczanki zmobilizowały się w secie trzecim wygrywając go do 19. Nieszczęście było blisko, ale zostało oddalone. Na jak długo?