Partnerzy

Futboliści Dalinu Myślenice pokonali lidera tabeli

W pierwszej, inaugurującej rundę wiosenną kolejce III ligi piłki nożnej drużyna Dalinu Myślenice pokonała na własnym boisku lidera tabeli zespół Łysicy Bodzentyn 1-0. Bramkę dla gospodarzy w 32 minucie meczu strzelił Rafał Piszczek.

W pierwszej połowie zmieniony nieco od rundy jesiennej (uzupełniony kilku nowymi piłkarzami) Dalin prowadził mądrą grę nie pozwalając rywalom z Bodzentyna na rozwinięcie skrzydeł. Efektem przemyślanej gry i uzyskanej przewagi była bramka zdobyta przez Piszczka po podaniu Marka Mizi. W drugiej połowie Dalin spuścił nieco z tonu i do głosu doszli przyjezdni. Ich przewaga zaznaczyła się zwłaszcza w końcowych minutach meczu. Dalin jednak nie pozwolił sobie strzelić gola i już na samym początku rundy rewanżowej sprawił swoim (nielicznym) kibicom niespodziankę inkasując trzy punkty.

Drużyna myślenicka prowadzona przez trenera Krzysztofa Bukalskiego wyszła na murawę w składzie: Martin Szwiec, Szymon Tokarz, Damian Lepiarz, Łukasz Górski, Kamil Calik, Rafał Piszczek, Marek Mizia, Piotr Wajda, Szymon Kiwacki, Krzysztof Kozieł i Andrzej Biel. Na zmianę wchodzili: Kamil Mistarz, Michał Wojtan, Adrian Piechówka i Maciej Balawender.