Partnerzy

Druga przegrana siatkarek Dalinu

Niestety drugi mecz i drugi przegrany. Siatkarki myślenickiego Dalinu uległy we własnej hali Bronowiance 0-3 w setach 22-25, 12-25 i 16-25. Wynik tej konfrontacji był raczej do przewidzenia, po drugiej stronie siatki, naprzeciwko młodych zawodniczek z Myślenic stanęły bowiem m.in. siatkarki mające za sobą występy w I lidze. Tylko w inaugurującym mecz secie podopieczne Jerzego Bicza stawiły swoim bardziej doświadczonym rywalkom widoczny opór prowadząc nawet do stanu 22:22. Potem było już tylko gorzej i gorzej. Pocieszającym jest jednak fakt, że powołane do kadry pierwszego zespołu przez myślenickiego trenera Jerzego Bicza zawodniczki (kadetki) takie jak choćby Daria Kędziora czy Agata Żak radzą sobie na parkiecie całkiem przyzwoicie. Na razie nie wystarcza to jednak do odnoszenia zwycięstw, ale z czasem, kto wie …?

Zespół Jerzego Bicza zagrał w tym meczu w składzie: Monika Gablankowska, Izabela Gablankowska, Agata Żak, Natalia Szewczyk, Katarzyna Prośniak, Aleksandra Drewienkiewicz i Karolina Krawczyk (libero), wchodziły do gry: Daria Kędziora Magdalena Góralik i Zuzanna Iszczuk.

Na zdjęciu: Fragment meczu Dalin – Bronowianka. Foto: Maciej Hołuj