Partnerzy

Dobczyce zapraszają na swoje święto

W najbliższy weekend, 17-19 lipca, już po raz dwudziesty odbędą się Dni Dobczyc. Jak co roku, organizator:  Izba Gospodarcza Dorzecza Raby przewidziała dla mieszkańców wiele atrakcji. W tym roku wystąpią takie gwiazdy jak: Donatan i Cleo (sobota) i Zbigniew Wodecki z zespołem (niedziela), z którym zagra również dobczycka Orkiestra „OSP Dobczyce”.

W sobotę o 17:30 tuż przed koncertami odbędzie się oficjalne otwarcie Dni Dobczyc. Nie zabraknie również wyborów Miss Powiatu Myślenickiego 2015, których finał zaplanowano tuż po koncercie Zbigniewa Wodeckiego. Dni Dobczyc zakończy pokaz sztucznych ogni.

Świętu Miasta będą towarzyszyć również imprezy sportowe. Dobczycki Klub Biegacza zaprasza na II Bieg Dobczycki, który rozpocznie się o godzinie 16:00. Ponad 400 biegaczy będzie biegło ulicami miasta. Również o godzinie 9 na korcie na Orliku przy ul. Parkowej, rozpocznie się I Rodzinny Turniej Tenisa Ziemnego organizowany przez Dobczycki Klub Tenisowy TOP SPIN. Zmierzy się w nim 7 par deblowych. Przed niedzielnym skwarem będzie można schronić się w parku dworskim w Sierakowie, gdzie organizowany jest w niedzielę II Slow Food Piknik. Zaplanowano dzieci i dorosłych wiele atrakcji. Patronat nad tą imprezą objął Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce. Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Dobczyc i imprezach towarzyszących.

Na zdjęciu: Jedna z imprez towarzyszących Dniom Dobczyc będzie II Bieg Dobczycki. Foto: Maciej Hołuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *