Partnerzy

Dalin przegrał z liderem

Piłkarze Dalinu Myślenice przegrali na własnym boisku z aktualnym liderem tabeli Granatem Skarżysko Kamienna 2-3. Podopieczni Krzysztofa Bukalskiego przegrywali 0-1 już w siódmej minucie, ale potrafili podnieść się po szybkiej bramce Granatu golami Krzysztofa Kozieła (wspaniała bramka z rzutu wolnego zdobyta z odległości 20 metrów w 21 minucie spotkania) oraz Macieja Balawendera, który swojego gola zdobył płaskim strzałem w dolny róg bramki przeciwnika z około 26 metrów (36 minuta meczu). Niestety po przerwie rywale zdołali wyrównać (67 minuta) i zdobyć dającego im zwycięstwo gola (70 minuta). Zwycięska bramka padła ewidentnie ze „spalonego”, którego jednak nie dopatrzył się sędzia spotkania.

Dalin wstąpił w składzie: Szwiec, Tokarz, Calik, Górski, Piechówka, Biel, Lepiarz, Wajda, Balawender, Mizia, Kozieł oraz Wojtan, Kiwacki, Piszczek. – Byliśmy w tym meczu równorzędnym przeciwnikiem, ale zdecydowanie mniej skutecznym, nie wykorzystaliśmy nawet jednej czwartej sytuacji podbramkowych – podsumował mecz trener Krzysztof Bukalski.

Na zdjęciu: Jedno ze starć podczas meczu Dalin – Granat. Foto: Maciej Hołuj