Partnerzy

Dalin przegrał z liderem tabeli

Piłkarze Dalinu Myślenice polegli na swoim boisku z liderem tabeli Sołą Oświęcim w trzeciej kolejce rundy wiosennej III ligi 1-2 (1-0). Do przerwy podopieczni trenera Krzysztofa Bukalskiego radzili sobie doskonale i prowadzili 1-0 po bramce Szymona Tokarza (przy zdobyciu tego gola pomógł piłkarzowi Dalinu wiatr, który po centrze zepchnął futbolówkę za plecy bramkarza przyjezdnych). Po przerwie było już nieco gorzej. Przyjezdni zabrali się mocno do odrabiania strat. Przy bramce wyrównującej strzelonej w 70 minucie spotkania do sprawy ponownie wmieszał się wiatr pomagając wtoczyć się piłce do bramki Martina Szwieca, przy bramce zwycięskiej zdobytej przez piłkarzy z Oświęcimia w 81 minucie zaspała nieco obrona Dalinu dając się wymanewrować zdobywcy gola.

Dalin zagrał w następującym składzie: Szwiec, Tokarz, Lepiarz, Balawender (Madej 88), Calik, Piszczek (Gniadek 83), Mizia, Wajda, Kiwacki, (Wojtan 77), Kozieł i Biel.

Na zdjęciu fragment meczu. Foto: Maciej Hołuj