Partnerzy

2-1 Respektu na inaugurację rozgrywek II ligi

Piłkarki KS Respekt Myślenice wygrały swój pierwszy mecz w szeregach II ligi. Na stadionie Sępa Droginia na inuagurację sezonu pokonały 2-1 zespół z Dębicy. Bramki dla myśleniczanek zdobyły: Zuzanna Węglarz (1 minuta) oraz Karolina Topa (70 minuta z rzutu wolnego).

Bardzo udanie Respekt zainaugurował rozgrywki w II lidze. Drużyna z Myślenic objęła prowadzenie już w pierwszej minucie. W czwartej jednak straciła gola i przez długi okres czasu wynik meczu był remisowy. W 70 minucie Karolina Topa wykonywała rzut wolny z ponad trzydziestu metrów i pięknym strzałem w „okienko” zmusiła bramkarkę przyjezdnych do kapitulacji.

W pierwszym, inauguracyjnym meczu Respekt zagrał w składzie: Anna Król, Anna Szlósarczyk, Karolina Topa, Natalia Kowalska, Agnieszka Bobowska, Maria Nowak, KamilaTopa, Anna Jania, Angelika Ćwierz, Maria Dziadkowiec, Zuzanna Węglarz. Na zmiany wchodziły: Sylwia Serafin, Kinga Szymska i Agelika Czarnota. Do boju myśleniczanki poprowadził trener Jarosław Szewczyk.

Na zdjęciu: Fragment inauguracyjnego meczu KS Respekt Myślenice wygranego 2-1 (zawodniczki z Myślenic w niebieskich strojach). Foto: Maciej Hołuj